ملاحظات قانونی

 

سلب مسئولیت عمومی:

 از اینکه از وب‌سایت کاکو پی اس دی بازدید می‌کنید، خرسندیم و امیدواریم که بتوانیم اطلاعات مورد نظر شما را فراهم کنیم.

با توجه به برخی محدودیتهای قانونی که برای تمامی بازدیدکنندگان سایت‌های اينترنتی اعمال می‌شود؛ توصیه می‌کنیم که موارد زیر را به دقت خوانده و در صورتی که با آنها موافق نیستید از سایت خارج شوید.

بدیهی است که در صورت استفاده از سایت، به طور ضمنی فرض می‌شود که شما مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و با آن موافق هستید.

این سایت مشتمل بر متن، تصویر، علائم و نشانه‌های تجاری، گرافیک، صدا، فیلم، نرم‌افزار، سورس کد و غيره است که تمامی حقوق آنان متعلق به کاکو پی اس دی می‌باشد و حق تالیف در هر یک از این موارد انحصاراً متعلق به کاکو پی اس دی خواهد بود. هرگونه استفاده تجاری از این محتوا بدون اجازه کتبی ما ممنوع است.

کاکو پی اس دی بی نقص و کامل بودن اطلاعات این سایت در مورد طرح ها را تضمین نمی‌کند.

در وب سایت کاکو پی اس دی لینکهایی به دیگر سایت‌ها قرار خواهد گرفت، کاکو پی اس دی تلاش خواهد کرد که فقط لینک سایت‌هایی را قرار دهد که شامل اطلاعات درست باشند. در هر حال کاکو پی اس دی مسوولیتی در قبال محتوای دیگر سایت‌های لینک شده در این وبسایت ندارد.

قبل از چاپ طرح های موجود در این سایت حتما با مسئول چاپ خود هماهنگ شوید و تاییده چاپ را از آن بگیرید در صورت تداخل احتمالی در سایز و رنگ و ... کاکو پی اس دی هیچ گونه مسئولتی را نمی پذیرد و تمام مسئولیت به عهده مشتری و چاپخانه می باشد.

 

شرایط و ضوابط:

شرايط و ضوابط استفاده از وب سايت ("www.kakopsd.com") کاکو پی اس دی براي تمامي كاربران وب سايت قابل اجرا مي باشد. دسترسي به اين وب سايت به منزله پذيرش ضوابط و شرايط  و ساير سياست ها و ضوابط مربوطه (همگي تحت عنوان " ضوابط و شرايط" ناميده مي شوند) بوده و بدون هيچ شرطي لازم الاجراء مي باشند.
درصورت عدم توافق با اين ضوابط و شرايط ، دسترسي و استفاده از اين وب سايت ممنوع مي باشد.

 

حقوق منحصربفرد مالكيت:


تمامي حقوق منحصربفرد مالكيت اين وب سايت متعلق به کاکو پی اس دی يا صاحبان امتياز آن مي باشد.
هيچيك از قسمتهاي سايت را نمي توان بدون رضايت كتبي کاکو پی اس دی بعنوان قسمتي از ساير سايت ها يا به هر شكل ديگر (الكترونيكي يا غيره) كپي نموده ، دوباره سازي كرده ، تغيير ، انتقال ، ذخيره يا مورد بهره برداري قرارداد .
هرگونه استفاده غيرمجاز از اين وب سايت موجب برهم خوردن قوانين مالكيت خصوصي و مقررات ارتباطات و آيين نامه ها خواهد شد.

 

استفاده از وب سايت:


استفاده از سايت به هرروشي اعم از "page-scrape" ، "robot" ، "spider" يا ساير ابزار اتوماتيك ، برنامه ، الگوريتم يا مراحل دستي مشابه براي دستيابي ، مالكيت ، كپي يا هدايت قسمتي از وب سايت ممنوع مي باشد. همچنين به كارگيري هر روش ديگري براي فراگيري ساختار وب سايت يا تلاش براي كسب اجزاء ، اسناد يا اطلاعات وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسي غيرمجاز به هريك از قسمتها يا مشخصات وب سايت يا ساير سرويس هاي ارائه شده آن از طريق هك كردن ، رمزگشايي و نيز ساير روش هاي غيرمجاز ممنوع مي باشد.


 

كپي رايت:


تمامي محتويات اين وب سايت ازجمله متن ها ، تصاوير ، لوگوها ، نمادها ، عكس ها و نرم افزارها ، دارائي کاکو پی اس دی محسوب شده و توسط قوانين بين المللي كپي رايت محافظت مي شوند. تلفيق (به معناي جمع آوري ، مرتب سازي و گردهم آوري) محتويات اين سايت منحصراً متعلق به کاکو پی اس دی بوده و توسط قوانين بين المللي كپي رايت محافظت مي گردد. ساير موارد استفاده همچون بازسازي ، تغيير ، مشاركت ، انتقال ، چاپ مجدد ،نمايش يا استفاده از محتويات و مطالب اين وب سايت قوياً ممنوع مي باشد.

 

وارد كردن اطلاعات:


کاکو پی اس دی هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سايت را نگهداري نموده و در راستاي سياست حفظ حريم خصوصي عمل خواهد كرد. (برای مطالعه سیاست های حفظ حریم خصوصی کلیک کنید).

 

عملكرد شما:


استفاده از وب سايت به هر روشي كه سبب آسيب ديدگي ، ايجاد وقفه يا زيان رسيدن به آن شود ، ممنوع مي باشد. بايد در نظر داشته باشيد كه فقط شما – و نه کاکو پی اس دی- مسئول ارتباطات الكترونيكي و مطالب ارسالي از كامپيوترتان بوده و استفاده از وب سايت فقط براي اهداف قانوني جايز مي باشد. استفاده از وب سايت براي مقاصد زير مجاز نمي باشد:
ارسال ، استفاده يا استفاده مجدد از موضوعات غيرقانوني، توهين آميز ، فريب دهنده ، شرم آور ، افتراآميز ، وقيح يا خطرناك.
ارسال ، استفاده يا استفاده مجدد از مطالب و موضوعاتي كه براي شخص ثالث مضر يا توهين آميز بوده و شامل يا حاوي ويروس هاي نرم افزاري ، فعاليت هاي سياسي ، درخواست هاي تجاري ، نامه هاي زنجيره اي ، يا هرگونه SPAM باشد.
استفاده از وب سايت به شكلي كه موجب آزردگي ، ناراحتي يا هيجان بي مورد شود.
استفاده از این وب سایت جهت تخریب نام کاکو پی اس دی و یا افترا زدن به کاکو پی اس دی، کارکنان آن یا سایر افراد؛ و یا هر اقدام دیگر که به منظور زیر سؤال بردن نام معتبر کاکو پی اس دی انجام پذیرد.
ارسال فایل های حاوی ویروس که احتمال دارد به دارایی کاکو پی اس دی یا سایر افراد صدمه بزند.
پست و یا ارسال داده های غیر مجاز به این سایت که شامل هر نوع اطلاعات و مطالبی است که از نظر ما آزار دهنده و مضر تشخیص داده شود ؛ اطلاعاتی که تجاوز به حریم کاکو پی اس دی و سیستم ها و شبکه های امنیتی شخص ثالث محسوب گردد. مطالب اهانت آمیز، نژادپرستانه، تهدیدآمیز، مستهجن و مغایر با اصول اخلاقی (تصاویر و نوشته های شهوت انگیز) و موارد غیر قانونی دیگر.
[داده های غیر مجاز تنها محدود به مواد عنوان شده بالا نمی باشد].

 

اصلاحيات:


کاکو پی اس دی محق است بدون اعلان قبلي ، شرايط و ضوابط اين قرارداد را تغييردهد. بدينوسيله موافقت مي نماييد كه استفاده پيوسته تان از وب سايت دليل بر موافقت با مفاد و شرايط تنظيم شده بوده و درصورت انجام هرگونه تغييري ، قرارداد جديد جايگزين ضوابط و شرايط قبلي خواهد شد. درهرنوبت استفاده از وب سايت ، بايد شرايط و ضوابط قرارداد را بررسي نموده و از تغييرات احتمالي آن آگاه شويد. آخرين تاريخ تغيير شرايط و ضوابط اين قرارداد ، 14 فروردین سال 1396 مي باشد.

 

قابليت جداسازي:


درصورت ابطال يا غيرمعتبرشدن هريك از شرايط اين قرارداد يا غيرقابل اجراشدن آنها به هر دليلي ، مي توان آن را بدون اثرگذاري برروي بقيه شرايط مجزا نمود بدون آنكه تاثيري بر اعتبار يا قابليت اجرايي مابقي شرايط داشته باشد.

 

قانون:


استفاده شما از وب سايت و شرايط و ضوابط آن توسط قوانين و ضوابط جمهوري اسلامي ايران تعيين و نظارت مي شود.

 

تغییرات در سیاست های سایت:


ممکن است کاکو پی اس دی گاه گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید.

چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های سایت کاکو پی اس دیداشتید می توانید آنرا از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارید.

 

از اینکه برای مطالعه این صفحه وقت گذاشتید صمیمانه تشکر می کنیم

آموزش کار با کاکو پی اس دی | خرید اشتراک - جستجوی فایل - دانلود و استفاده از فایل ها

چگونه به کاکو پی اس دی اطمینان کنید؟

 

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کاکو پی اس دی هویت این کسب و کار اینترنتی را تایید می‌نماید.

logo-samandehi

ثبت شده در رسانه های دیجیتال

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به کاکو پی اس دی هویت و صلاحیت وی را برای فعالیت تحت وب تایید می نماید.

ثبت اسناد

ثبت شده در سازمان ثبت شرکتها

شركت با مسئوليت محدود انديشه پرداز لبخند پارسيان با نام تجاری کاکو به شماره ثبت: ۴۵۵۶۴ به شناسه ملی: ۱۴۰۰۶۴۵۱۲۶۷.

 

 

ابتدا